panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 11 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9272927

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
WIOSENNA WYCIECZKA Drukuj E-mail
       Dnia 23 marca 2022,  w przepikny, soneczny dzie, klasa 1aB wraz z wychowawc  Pani Renat Szostak-Chmielarz i Komendantem OHP Pani Anna Grochowsk  powdrowaa na Gór w. Anny. Wyruszylimy spod MOK, aby po niecaej godzinie znale si u celu. Dziki zaangaowaniu i pomocy Pani Geruzel  spdzilimy czas przy ognisku w wigwamie u Pana Kobaka.  Nastpnie udalimy si na wie widokow, aby z niej podziwia przepikne krajobrazy.  Wycieczka miaa na celu  dalsz integracj klasy oraz poznawanie naszego regionu.  Okazao si , e  kilkoro  uczniów miao okazj po raz pierwszy „ zdoby” Gór w. Anny i przekona si, w jakim piknym regionie mieszkamy.

 

Nowoci
Popularne