panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 20 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9273025

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
NST Z KOLEJNYMI UMOWAMI PATRONACKIMI Drukuj E-mail
8 marca 2022 roku Noworudzka szkoa Techniczna podpisaa kolejne umowy patronackie. Zgodnie z zapisami podpisanej umowy, w Noworudzkiej Szkole Technicznej utworzona zostanie grupa patronacka w branowej szkole 1 stopnia w zawodzie operator obrabiarek skrawajcych. Umowa oraz ustalenia poczynione z firmami Framo Morat  oraz Morat Swoboda Motion przewiduj, e firmy prowadzi bdzie zajcia praktyczne dla uczniów nowej klasy, wyposa ich w ubranie robocze, zapewni posiek w czasie zaj praktycznych oraz bd wypaca uczniom stypendia (150 z. w klasie pierwszej, 200 z. w klasie drugiej oraz 250 z. w klasie trzeciej). Uczniowie przez trzy lata nauki bd uczy si zawodu z wykorzystaniem najnowoczeniejszych technologii stosowanych w firmie oraz uczestniczy w procesie produkcyjnym. Firmy maja swoje siedziby na terenie strefy w Nowej Rudzie – Supcu. Firma Framo Morat projektuje i realizuje rozwizania napdowe poczwszy od kó zbatych, poprzez przekadnie planetarne i limakowe, a do kompletnych silników przekadniowych. Morat Swoboda Motion produkuje komponenty napdowe i systemy zapewniajce niezawodny i precyzyjny komfort i ruch dla wszystkich typów pojazdów elektrycznych.

Autorem zdj jest Pani Bogusawa Przybyowicz

 
Nowoci
Popularne