panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 8 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9316032

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
INTEGRACJA ZESZOROCZNYCH "WIEAKW" Drukuj E-mail
       6 Padziernika odbyo si ognisko klasowe informatyków i mechaników z 2aT5. O godzinie 9:00 dziarskim krokiem wyruszylimy na Gór w. Anny. Nieca godzin póniej doczapalimy si w okolice wiey widokowej, gdzie rozpoczy si próby rozpalenia ogniska. Gdy ognisko zapono wszyscy chwycili patyki i rónego rodzaju "git". Podczas pieczenia kiebasek nad ogniskiem wszyscy dobrze si bawili i piewali piosenki. Okoo godziny 11:00 rozeszlimy si do domów.


 
Nowoci
Popularne