panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 13 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9272923

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
WIELKA RADO - MAY GEST Drukuj E-mail
WIELKA RADO-MAY GEST, pod tym hasem w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbya si akcja witeczna, majca na celu zbiórk zabawek, ksiek, gier, sodyczy… Przyniesione przez nauczycieli  i modzie dary  zostay przekazane dla dzieci ze  wietlicy rodowiskowej KOLOROWY WIAT w Nowej Rudzie. Od dwudziestu dwóch lat dobro w Noworudzkiej Szkole Technicznej poprzez akcje charytatywne ma ludzkie serce i jest wartoci trwa. Dobrzy ludzie, speniaj dobre uczynki. Im wicej dobra dajemy, tym wicej go dostajemy!

 
 


Nowoci
Popularne