panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 15 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9079503

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Nagrody dla absolwentw w Noworudzkiej Szkole Technicznej Drukuj E-mail
       Niepisan wieloletni tradycj jest, e absolwenci Noworudzkiej Szkoy Technicznej posiadajcy najwysz redni s na zakoczenie edukacji w szkole redniej nagradzani nagrodami ufundowanymi przez Zarzd Oddziau SIM w Wabrzychu.
       W biecym roku, nagrodami Oddziau SIMP w Wabrzychu dla najlepszych absolwentów w Noworudzkiej Szkole Technicznej uhonorowano trójk uczniów: Ines Górn – w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej, Mieszka Maodobrego w zawodzie technik elektryk oraz Mateusza Zyzaka w zawodzie technik informatyk. Nagrody wrczya dyrektor szkoy mgr Brygida Gsior oraz przedstawiciel Zarzdu Oddziau SIMP w Wabrzychu mgr in. Bogdan Kostecki.


 

Nowoci
Popularne