panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 21 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9373809

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
EKRANY EDUKACYJNE EDU ESA Drukuj E-mail
       Dziki zaangaowaniu nauczyciela informatyki pana Konrada Kawaka w Program Edukacyjnej Sieci Antysmogowej, który jest objty honorowym patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, w Naszej Szkole pojawio si 5 ekranów edukacyjnych (umieszczonych w dostpnych dla wszystkich miejscach: w holu gównym, w holu przy auli, w sali gimnastycznej, w bibliotece oraz w budynku, gdzie znajduj si gabinety do nauki jzyków obcych), dziki którym uczniowie i nauczyciele oraz wszyscy odwiedzajcy szko bd mogli zobaczy biece wyniki pomiarów powietrza i wane treci edukacyjne na temat smogu.

       Przypomnijmy, e od sierpnia ubiegego roku take dziki staraniom pana Kawaka na terenie Naszej Szkoy dziaa czujnik stenia pyów zawieszonych w powietrzu, który w czasie rzeczywistym na wywietlaczu cyfrowym informuje spoeczno szkoln o jakoci wdychanego powietrza. Zosta umiejscowiony przy gównym wejciu do szkoy tak aby kady kto znajduje si w pobliu placówki móg odczyta interesujce go parametry.

Odczyty na terenie szkoy (wywietlane na ywo na ekranach edukacyjnych) mona równie sprawdzi tutaj:


PRZEDE WSZYSTKIM WIADOMO, bo nie ma co si zastanawia i trzeba zacz dziaa, eby wreszcie opuci "zaszczytne" pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zanieczyszczonych miast w Polsce!!!


PS: Szczególne podzikowania dla pana Romana Gaza za wykonanie, niezbdnej do prawidowego dziaania ekranów, instalacji elektrycznej.


 

Nowoci
Popularne