panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 95 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9417048

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Kolorowa ka Drukuj E-mail
       Przed budynkiem A3 w NST zrobio si kolorowo. Kwitn róne gatunki kwiatów na czce, która zostaa zaoona w zeszym roku szkolnym, w ramach przyznanej akredytacji Erasmus +. W tym roku, jeszcze przed majówk, grupa uczniów z klas szkoy branowej i ochotników z technikum, pod kierownictwem Pani Renaty Szostak- Chmielarz, wypielia, przekopaa i dosiaa nowe nasionka. Wchodzc do „Instytutu Jzyków Obcych” , moemy cieszy nasze oczy  piknymi, kolorowymi kwiatami, poczu ich zapach i obserwowa pracowite pszczóki.


 

Nowoci
Popularne