panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 46 gości online

Statystyka

odwiedzających: 9416777

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Konferencja Upowszechniająca Ocenianie kształtujące Drukuj E-mail
       Dnia 28 maja 2024r., w Zespole Szkół Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Kornela Makuszyńskiego w Bożkowie odbyła się konferencja upowszechniająca „Ocenianie kształtujące” . W konferencji wzięli udział przedstawiciele kuratorium oświaty, przedstawiciele lokalnego samorządu, nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Nowej Rudy i Kłodzka. Szkołę naszą reprezentowały: wicedyrektor Pani Małgorzata Kałwak i nauczycielka, Pani Renata Szostak-Chmielarz. Konferencję otworzyła Pani Beata Październiak- dyrektor szkoły w Bożkowie, w której nauczyciele już od kilku lat pracują zgodnie z założeniami oceniania kształtującego. O głównych założeniach tego programu  opowiedziała ekspertka, trenerka oceniania kształtującego w Centrum Edukacji Obywatelskiej- pani Janina Stojak. W dalszej części goście uczestniczyli w lekcjach, obserwując działanie edukacyjne. Na początku każdej lekcji  nauczyciel podał   cel  i NaCoBeZu  - pojęciem tym nazywamy wiedzę, którą uczeń powinien przyswoić sobie podczas zajęć. NaCoBeZu to  inaczej kryteria sukcesu. Uczeń wie, jakie kroki musi podjąć by osiągnąć sukces. W przerwie, metodą World Cafe’ uczestnicy wymieniali spostrzeżenia, pomysły i doświadczenia.


 

Nowości
Popularne