panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 20 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9087594

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Studniwka 2010 Drukuj E-mail
     Tegoroczna Studniówka uczniów klas maturalnych Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbya si 31 stycznia w piknym wabrzyskim orodku „Maria”. Nie ma chyba nikogo, kto byby rozczarowany czy niezadowolony z organizacji i przebiegu imprezy...
     Przybyych na  bal goci, wród których byli: dyrektor Zespou Szkó Ponadgimnazjalnych mgr in. Bogdan Kostecki oraz wicedyrektorzy mgr Brygida Gsior i mgr Mariusz Kawak, wychowawcy klas maturalnych i nauczyciele naszej szkoy, oczywicie rodzice i gówni bohaterzy wieczoru czyli tegoroczni maturzyci, przywitaa  Magorzata Waleczyk z kl. IV TP wraz z Robertem Kajko IV aT oraz pan Robert Matuszko- gówny organizator Studniówki ze strony rodziców.

Studniwka 2010
        
     Bal tradycyjnie rozpocz Polonez Ogiskiego, a uczniowie klas taczyli w mniejszych grupach, dziki czemu widzowie mogli podziwia pikne kreacje dziewczt, odzianych w garnitury ich partnerów oraz sam taniec.
     Po spenieniu szampanem toastu zacza si zabawa „do biaego rana”, z towarzyszeniem tamtejszego zespou muzycznego, wypeniona niespodziankami przygotowanymi przez wacicieli „Marii”, takimi jak: porwanie Pani Dyrektor przez rycerzy, pokaz sztucznych ogni, wystpy modziey z orodka taca wspóczesnego, degustacja prosiaczków.
     Równie nasza modzie przygotowaa program artystyczny, na który zoyy si: karaoke w wykonaniu wychowawców i innych odwanych belfrów - przygotowane przez klas IV d T, skecz kabaretowy oraz wrczenie nagród „za wytrwao” dla pani Dyrektor Brygidy Gsior, wychowawczyni klasy pani Urszuli Soninki, pani pedagog Marty Leniak, pana Daniela Leniaka, pani Magorzaty Bk, przygotowane przez klas IV TP, oraz wystp taneczno-muzyczny w wykonaniu chopców z klasy IV a T.
      Jeli chodzi o dania podawane w czasie trwania imprezy, to mona je okreli krótkim „niebo w gbie” … piknie podane, smaczne...oczy jady a podniebienie degustowao…
      A wszystko to dziao si w przepiknej zimowej nienej aurze…
      Podzikowania za pikny bal nale si wacicielom „Marii” oraz rodzicom z komitetu studniówkowego i modziey za to, e z fasonem dobrna do … pocztku ferii, jako e nasza impreza zakoczya si nad ranem pierwszego dnia tegorocznych ferii.
Magorzata Bk
Nowoci
Popularne