panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy
Sukcesy naszych informatyków Drukuj E-mail
Po raz kolejny uczniowie technikum informatycznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjlanych w Nowej Rudzie triumfowali w konkursie informatycznym „E-PREZENTACJE, CZYLI E-PRZEDSTAW SIĘ”, posiadającym rangę konkursu powiatowego.

Tym razem naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów w dwóch kategoriach: strony internetowe oraz grafika i multimedia. W pierwszej kategorii, swoje strony WWW zaprezentowali Patryk Sołtys zajmując pierwsze miejsce i Adrian Okorski - drugie, natomiast w kategorii grafika i multimedia wygrał Tomasz Matuszyk, który przygotował film o Stonehenge.
 
Czytaj całość...
12 miejsce w Polsce! Drukuj E-mail
IX Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego MIKROPROFESOR

Znamy już wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego MIKROPROFESOR. Przypominamy, że konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie rozwiązywali testy online (codziennie, średnio co dwa tygodnie, łącznie 50 testów) z zakresu informatyki i europeistyki. Drugi etap polegał na wykonaniu filmu o jednym z krajów przydzielanych w drodze losowania i umieszczeniu go na portalu Youtube. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie reprezentowało troje uczniów: Patrycja Pogorzelec 3aT, Marcelina Traczyk i Tomasz Matuszyk oboje z klasy 4cT. Łącznie do konkursu zarejestrowało się 529 uczniów z całej Polski. Tomasz Matuszyk uzyskując łącznie 316,97pkt  uplasował się na 12 miejscu, a do udziału w ścisłym finale, który odbył się w Łapusznej (woj. małopolskie), do którego kwalifikowała się pierwsza dziesiątka zabrakło mu jedynie 6,87pkt.

Szczegółowe wyniki konkursu i linki do wykonanych filmów:
Czytaj całość...
IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej Drukuj E-mail
20 kwietnia 2012 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej. Nasza szkoła już po raz drugi uczestniczyła w konkursie, a w tym roku reprezentowały nas uczennice klasy I b technikum hotelarskiego Małgorzata i Sylwia Dąbrowskie. Uczennice doskonale przygotowały wybrane przez siebie utwory o tematyce miłosnej.
Sylwia i Małgosia dostarczyły widowni niezapomnianych emocji i wspaniale zaprezentowały naszą szkołę. Serdecznie zapraszamy wszystkie "wrażliwe dusze" do udziału w konkursie w następnym roku!

IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej  IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Obcojęzycznej
(Agnieszka Kozłowska)

IX Ogólnopolski Konkurs Informatyczny MIKROPROFESOR Drukuj E-mail
Można się jeszcze rejestrować do IX Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego MIKROPROFESOR. Wystarczy wypełnić formularz na stronie http://www.mikroprofesor.pl/.
     Pierwszy etap konkursu składa się z 10 testów wiedzy, z zakresu informatyki i europeistyki. Pierwszy test dostępny będzie od 2.01.2012, kolejne będą dostępne średnio co dwa tygodnie (choć nie zawsze), planowane zakończenie pierwszego etapu to 20.04.2012. Szczegółowy terminarz udostępnienia testów znajduje się na stronie głównej konkursu. Testy są rozwiązywane przez Internet!
     Drugi etap będzie polegał na wykonaniu filmu bądź prezentacji i umieszczenie na popularnym portalu Youtube. Temat filmu: Jeden z siedmiu cudów świata jest właśnie u Nas! dotyczy kraju przypisanego drogą losowania każdemu z zarejestrowanych  uczniów.

Przed rejestracją proszę zapoznać się z regulaminem konkursu szczególnie z etapami rozwiązywania zadań, gdyż są one udostępniane codziennie!

Uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie:

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 65 - 72 z 115