panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy
Konkurs fotograficzny Drukuj E-mail
Parafia św. Mikołaja w Nowej Rudzie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Konkurs adresowany jest do uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie zdjęcia pod hasłem "Tato w akcji". Uczniowie mają za zadanie zrobić zdjęcie analogowe lub cyfrowe i dostarczyć do organizatora w postaci pliku graficznego JPG za pomocą formularza na stronie internetowej: marsz.nowaruda.pl albo na skrzynkę
Każda praca powinna zawierać następujące informacje:
  1. Imię i nazwisko autora, wiek, szkoła i klasa;
  2. Kontakt
Prace należy nadsyłać do 29 maja 2016r. PRZEWIDZIANE SĄ NAGRODY PIENIĘŻNE
Konkurs graficzny - głosowanie. Drukuj E-mail
Od 23.05.2016r. od godz. 14.00 można oddawać głosy na prace graficzne w "Ogólnopolskim Konkursie programu IT-Szkoła - Czym dla mnie jest Internet". W tym miejscu będziemy zamieszczać prace uczniów naszej szkoły, które zostały zakwalifikowane do ww. konkursu. Wszystkich posiadających konta na stronie IT-Szkoła zachęcamy do głosowania.

Rafał Mróz  Szymon Barańców  Artur Kocoń
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje wojewódzkie Drukuj E-mail
Elżbieta Rak uczennica klasy 3 technikum hotelarskiego zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się  7 maja w Bolesławcu. Ela występowała w kategorii „Wywiedzione ze słowa”.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje wojewódzkie  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje wojewódzkie  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje wojewódzkie
Konkurs graficzny Drukuj E-mail
Zapraszamy wszystkich uczniów, zarejestrowanych w programie IT Szkoła do udziału w kolejnej edycji konkursu graficznego tym razem pod hasłem: „CZYM DLA MNIE JEST INTERNET?” Organizatorzy oczekują na prace od 29.04 do 23.05. Konkurs ma bezpośredni związek z kwalifikacją E.14 w zawodzie technik informatyk i tym samym jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów NST uczęszczających na ten kierunek. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Bezpośredni odsyłacz to informacji o konkursie. Należy pamiętać o spełnieniu wszystkich wymagań formalnych dla pracy konkursowej.

IT-SZKOŁA
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 65 - 72 z 158