panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy
Pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego Drukuj E-mail
Dnia 10 marca 2016 r. odbył się finał Powiatowego Konkursu Językowego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kłodzkiego w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie. Uczeń klasy I technikum pojazdów samochodowych w Noworudzkiej Szkole Technicznej Kamil Skrzipczyk zajął I miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego. Konkurs składał się z dwóch części. Pierwsza część konkursu (etap szkolny) składała się z testów obejmujących wiedzę pogrupowaną w dwóch obszarach: rozumienie tekstu czytanego oraz test leksykalno – gramatyczny.

Pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  Pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  Pierwsze miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
Czytaj całość...
Konkurs "Zawody w Programowaniu" Drukuj E-mail
Uwaga na platformie IT-Szkoła wystartował nowy konkurs "Zawody w Programowaniu", zachęcam wszystkich, szczególnie informatyków do wzięcia udziału w konkursie. Link do strony ze szczegółową informacją o konkursie znajduje się tutaj lub zapraszam do sali A2-5 (udzielę wskazówek do zadań). Zadania w pierwszej rundzie rozwiązujemy do dnia 16.03. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W ostatnim konkursie (Magia Świąt) Rafał Mróz uczeń klasy 3at wygrał tablet graficzny.

Zawody w programowaniu
D.J.
Konkurs - Czy znasz patrona swojej szkoły? Drukuj E-mail
Pod takim tytułem 24 lutego 2016r. odbyła się  trzecia edycja  szkolnego konkursu historycznego o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły NST w Nowej Rudzie. Celem konkursu jest upowszechnianie postaci St. Staszica, jego twórczości i myśli społeczno-filozoficznej. Do konkursu stanęły 3 –osobowe drużyny klas pierwszych, drugich i trzecich. W tym roku I miejsce i Puchar Dyrektora Szkoły wywalczyła drużyna klasy 2cT w składzie: Jacek Wojtek, Michalak Jakub, Wesołowski Mateusz. II miejsce zdobyła drużyna klasy 2aT, III: klasy: 3aT.

Konkurs - Czy znasz patrona swojej szkoły?  Konkurs - Czy znasz patrona swojej szkoły?  Konkurs - Czy znasz patrona swojej szkoły?
Organizatorem konkursu jest Pani Bogumiła Szostak.
Konkurs Państwowej Inspekcji Pracy Poznaj swoje prawa w pracy Drukuj E-mail
Dwoje zwycięzców etapu szkolnego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” wzięło udział w etapie regionalnym tego konkursu, który odbył się w siedzibie Inspektoratu Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu. Oktawia Taniukiewicz z klasy 3 b oraz Wojciech Jacek z klasy 2 c godnie reprezentowali naszą szkołę i zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi.

Konkurs Państwowej Inspekcji Pracy - Poznaj swoje prawa w pracy  Konkurs Państwowej Inspekcji Pracy - Poznaj swoje prawa w pracy  Konkurs Państwowej Inspekcji Pracy - Poznaj swoje prawa w pracy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 73 - 80 z 158