panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy
Konkurs graficzny - głosowanie. Drukuj E-mail
Od 23.05.2016r. od godz. 14.00 można oddawać głosy na prace graficzne w "Ogólnopolskim Konkursie programu IT-Szkoła - Czym dla mnie jest Internet". W tym miejscu będziemy zamieszczać prace uczniów naszej szkoły, które zostały zakwalifikowane do ww. konkursu. Wszystkich posiadaj±cych konta na stronie IT-Szkoła zachęcamy do głosowania.

Rafał Mróz  Szymon Barańców  Artur Kocoń
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje wojewódzkie Drukuj E-mail
Elżbieta Rak uczennica klasy 3 technikum hotelarskiego zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się  7 maja w Bolesławcu. Ela występowała w kategorii „Wywiedzione ze słowa”.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje wojewódzkie  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje wojewódzkie  Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje wojewódzkie
Konkurs graficzny Drukuj E-mail
Zapraszamy wszystkich uczniów, zarejestrowanych w programie IT Szkoła do udziału w kolejnej edycji konkursu graficznego tym razem pod hasłem: „CZYM DLA MNIE JEST INTERNET?” Organizatorzy oczekuj± na prace od 29.04 do 23.05. Konkurs ma bezpo¶redni zwi±zek z kwalifikacj± E.14 w zawodzie technik informatyk i tym samym jest obowi±zkowy dla wszystkich uczniów NST uczęszczaj±cych na ten kierunek. Na zwycięzców czekaj± atrakcyjne nagrody. Bezpo¶redni odsyłacz to informacji o konkursie. Należy pamiętać o spełnieniu wszystkich wymagań formalnych dla pracy konkursowej.

IT-SZKOŁA
1050-LECIE CHRZTU POLSKI Drukuj E-mail
Z okazji  1050-lecia chrztu Polski został zorganizowany szkolny konkurs historyczny.   Do testu  przyst±piło 18 uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich technikum. Uczniowie zmagali się z pytaniami dotycz±cymi panowania pierwszych Piastów.
Finali¶ci:
  1. miejsce – Dawid Piaskowski z kl. 1aT
  2. miejsce – Olek Juszko z kl. 3aT
  3. miejsce –  Sandra Mateja z kl. 3bT
1050-LECIE CHRZTU POLSKI
Czytaj cało¶ć...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 33 - 40 z 125