panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Konkursy
Konkursy
Informatycy Noworudzkiej Szkoły Technicznej w czołówce Polski południowo-zachodniej. Drukuj E-mail
Po raz kolejny możemy być dumni z uczniów technikum informatycznego Noworudzkiej Szkoły Technicznej. Tym razem podczas Konkursu programistycznego w ramach Ogólnopolskiego Projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego zakwalifikowali się do drugiej rundy, plasując się w ścisłej czołówce sześciu drużyn Dolnego Śląska i województw ościennych. Drużyna w składzie: Dawid Popławski i Szymon Zaborowski włożyli dużo pracy w rozwiązywanie zadań z zakresu programowania w języku C++ i Python. Dawid i Szymon  pod opieką nauczyciela Daniela Jabłońskiego wraz z grupą  pozostałych 11 kolegów przygotowywali się do konkursu od października w ramach dodatkowych zajęć pozalekcyjnych realizowanych w szkole, a obecnie wykorzystując metodę nauczania zdalnego. Jak widać nauka się opłaca, gdyż oprócz indywidualnych sukcesów, w ramach grantu w szkole jest możliwość  rozwijania zainteresowań informatycznych podczas zajęć koła informatycznego z wykorzystaniem zestawu robotów mobilnych.

Centrum Mistrzostwa Informatycznego  Centrum Mistrzostwa Informatycznego  Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Trzymamy kciuki za nasz Team w drugim i ostatnim etapie zawodów, których organizatorem jest Politechnika Łódzka wraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Politechniką Gdańską, Politechniką Warszawską i najbliższą naszemu sercu Politechniką Wrocławską. Powodzenia!
IV edycja Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym Drukuj E-mail
25 lutego 2020 roku odbył się szkolny etap IV edycji Konkursu "Wybieram Wybory", który organizuje Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze. Ogólnopolski Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, a także propagowanie idei udziału w wyborach. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych. Do tegorocznej, czwartej edycji Konkursu, zgłosiło się 5425 uczniów z 564 szkół w całej Polsce, w tym również uczniowie NST w Nowej Rudzie: Kamila Molenda,  Bogusz Borysieńka, Tomasz Kocher,  Bartosz Czop, Wojciech Błażejczyk, Aleksandra Zwolińska, Ines Górna, Adrian Koćmirski, Przemek Dziedzina ,Konrad Gwóźdź, Dawid Popławski, Kacper Kęsicki. Etap szkolny Konkursu, polegający na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru. Uczniom gratulujemy udziału w konkursie.

IV edycja Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  IV edycja Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  IV edycja Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
Konkurs strażacki Drukuj E-mail
II miejsce Jacka Marszałka w konkursie strażackim "Młodzież zapobiega pożarom" - etap Miejsko - Gminny.

konkurs strażacki
Konkurs powiatowy Katyń - Golgota Wschodu Drukuj E-mail
5 marca 2020 br. – w  80-tą rocznicę zbrodni, w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. B.Chrobrego w Kłodzku odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu Historycznego "Katyń-Golgota Wschodu".
Do finału konkursu zakwalifikowali się uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie: Mateusz Bukowski - uczeń kl. 3aT i Wojciech Rapanowicz - uczeń kl. 1aT/4.

Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu  Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu  Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 17 - 24 z 159