panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 39 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9539532

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wyjazd na lodowisko do widnicy Drukuj E-mail
       W dniu 5 stycznia 2024 roku uczniowie klas 2A Technik Informatyk/Elektryk oraz 2B Technik Hotelarstwa/Grafiki wzili udzia w wyjedzie na kryte lodowisko w widnicy. Opiekunami byli wychowawcy: pan Konrad Kawak i pani Agnieszka Kozowska oraz dodatkowo pani Marta Bajer - Bendiu.
       Przez pene 120 minut nasze koleanki i koledzy doskonalili jazd na ywach i praktycznie nie schodzili z tafli. Wycigi, ewolucje, jazda figurowa to tylko niektóre elementy szlifowane na pozach. Jednak wchodzc na lodowisko nie wszyscy wiedzieli czego si spodziewa. Niektórzy nigdy nie jedzili na ywach, inni jedzili po Japosku – „jakotako”, a jeszcze inni bardzo dawno temu. Okazao si jednak, e nasi uczniowie potrafi fantastycznie improwizowa. Byo duo miechu, wirowania co przeoyo si na fantastyczn zabaw.  Nie obyo si równie bez kontrolowanych upadków na „cztery litery”, którymi jednak nikt si nie zniechca, bo przecie najlepszym si to zdarza 🤭
       Z dum moemy powiedzie, e wszyscy zdalimy egzamin z jazdy na mocn „czwórk” i przede wszystkim zdobylimy now sprawno, bo nauczylimy si sprawnie miga na lizgach.
       Po pobycie na lodowisku odwiedzilimy jeszcze poblisk galeri handlow, bo trzeba byo wyda zalegajce witeczne kieszonkowe, a przy okazji wbi do sieciówek ywieniowych, eby uzupeni spalone kalorie. Po owocnych zakupach i szybkim posiku udalimy si w drog powrotn. Peni endorfin, cho nieco wyczerpani wrócilimy do Nowej Rudy okoo godziny czternastej.
       Wyjazd by bardzo udany i miejmy nadziej, e wkrótce znów odwiedzimy jakie ciekawe miejsce, eby jeszcze bardziej si zintegrowa 💪


 
Nowoci
Popularne