panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

224 dni 16 godzin 4 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 22 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7193503

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Finał gry liderzy europy
Finał gry liderzy europy  Finał gry liderzy europy  Finał gry liderzy europy
Czytaj całość...
Szkolna gazetka EPOK razy 2
Uczniowie klasy 3CT (Emilia Czekaj, Karolina Dominas, Ewelina Kazek, Oskar Herc, Paweł Reszka i Kacper Halat) pod okiem opiekuna pana Konrada Kałwaka opublikowali już 2 numery szkolnej gazetki pt.: "EPOK razy 2". Ta tajemnicza nazwa kryje w sobie pierwsze litery imion składu redakcji. W każdym wydaniu "dla każdego coś miłego". Każdy numer zawiera wiele  humoru, a także mnóstwo różnych ciekawostek. Nie brakuje w niej spraw poważniejszych. "EPOK razy 2" zamieszcza wywiady z nauczycielami i uczniami, przypomina ważniejsze fakty z historii Polski, informuje o szkolnych wydarzeniach. Nie brakuje także rubryki sportowej. Pamiętajcie, że w kwietniu kolejne dwa numery!!! Zachęcamy do czytania i ewentualnego zgłaszania swoich uwag. Każdy, kto tylko ma odrobinkę talentu pisarskiego i chęci, może do gazetki pisać np. do kącika "Nasza twórczość".  To dopiero początek naszej przygody z gazetką więc prosimy o wyrozumiałość w przypadku niedociągnięć natury technicznej ale jednocześnie czekamy na Wasze spostrzeżenia dzięki którym będziemy mogli usprawnić naszą pracę. Zachęcamy wszystkich do lektury szkolnej gazetki.

Wydanie pierwsze

Wydanie drugie


Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców
.Dnia 16  marca 2011 w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego  Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce ręcznej chłopców. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Powiatu Kłodzkiego stanęły cztery najlepsze zespoły z powiatu: ZSP1 Kłodzko, ZSO Bystrzyca Kłodzka, KSP Kłodzko i  ZSP Nowa Ruda.  Mimo pięknej gry i zaciętej rywalizacji, nasza reprezentacja uległa zespołom z Kłodzka i zajęła czwarte miejsce w turnieju.

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego  Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce ręcznej chłopców  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego  Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce ręcznej chłopcówCzytaj całość...
Srebrny medal w Mistrzostwach Dolnego Śląska
10 marca 2011 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie brali udział w Finałach Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w piłce siatkowej chłopców w ramach Licealiady Dolnośląskiej. Odnieśli wielki sukces zdobywając srebrny medal mistrzostw. Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie pod okiem opiekuna Tadeusza Pajdzika wystąpiła w składzie: Marcin Majchrzak, Paweł Wróbel, Przemysław Borek, Sylwester Kowalczyk ,Wojtek Szambelan , Kamil Banach, Michał Osial, Paweł Wójcik.

Srebrny medal w Mistrzostwach Dolnego Śląska
Czytaj całość...
Finał Strefy Wałbrzyskiej w Siatkówce Chłopców
Dnia 1.03.2011r. rozegrał się Finał Strefy Wałbrzyskiej w Siatkówce Chłopców. Uczestniczyły w nim 4 drużyny: Dzierżoniów ZSP, Dzierżoniów LO, Świdnica Mechanik no i oczywiście ZSP Nowa Ruda. Nasi chłopcy jak zwykle rozegrali wspaniałe mecze, emocji nie brakowało.

I oto wyniki wszystkich meczy:
ZSP Dzierżoniów 0:2 ZSP Nowa Ruda
Mechanik Świdnica 2:1 LO Dzierżoniów
Mecz o 3 miejsce:
LO Dzierżoniów 2:0 ZSP Dzierżoniów
Mecz o wejście do finału:
ZSP Nowa Ruda 2:0 Mechanik Świdnica
Po zwycięstwie w tym turnieju chłopcy weszli do finału o Mistrzostwo Województwa!!!

Czytaj całość...
Piłka ręczna. Brawo chłopcy!
Dnia 08.03.2011 na hali CTS w Nowej Rudzie Słupcu zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W zawodach brały udział trzy drużyny: LO Nowa Ruda, ZSA Bożków i ZSP Nowa Ruda. Chłopcy w turniej zostali Mistrzami Miasta. W finale, pięknym stylu,w dogrywce meczu, pokonali reprezentację LO i awansowali do następnego etapu zawodów.
16 marca 2011  w Kłodzku będą reprezentować naszą szkołę w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w Kłodzku!!!

Piłka ręczna  Piłka ręczna


Czytaj całość...
Ogólnopolski Tydzień Kariery
Ogólnopolski Tydzień Kariery (18-24.10.2010r)
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Certyfikat

     18.10.2010r odbyło się spotkanie z  dr Anetą Kazanecką 
Celem spotkania było zapoznanie klas maturalnych z zagadnieniami dotyczącymi:
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne