panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 33 gości online

Statystyka

odwiedzających: 8944395

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ
14 X, przypada Dzień Edukacji Narodowej. Jest to nasze wspólne święto, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów. Dzień, w którym w sposób szczególny, my uczniowie okazujemy wdzięczność naszym pedagogom.
Z tej okazji 15.10.2012 r w naszej szkole odbył się uroczysty apel, przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem mgr  Bogumiły Szostak.
W tym dniu mamy okazję złożyć wszystkim  naszym nauczycielom  podziękowania za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość okazywane nam na co dzień, i przekazać jak najserdeczniejsze życzenia.

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ  ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ  ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

Czytaj całość...
RAZEM / PRZECIWKO SOBIE? Rok 1968 w Czechosłowacji i Polsce.
W piątek 28 września 2012 r. w bibliotece Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbyło się otwarcie wystawy powstałej  w ramach projektu „Z peryferii do wolnej Europy albo zmiany czeskiego i polskiego stosunku do Rosji w ramach historii współczesnej” RAZEM / PRZECIWKO SOBIE? Rok 1968 w Czechosłowacji i Polsce.

RAZEM / PRZECIWKO SOBIE? Rok 1968 w Czechosłowacji i Polsce.  RAZEM / PRZECIWKO SOBIE? Rok 1968 w Czechosłowacji i Polsce.  RAZEM / PRZECIWKO SOBIE? Rok 1968 w Czechosłowacji i Polsce.

W otwarciu wystawy wzięli udział Julian Golak – radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, mgr inż. Bogdan Kostecki – dyrektor szkoły, mgr Brygida Gąsior – wicedyrektor, nauczyciele oraz uczniowie klas trzecich i czwartych.

Czytaj całość...
EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2012
17 września 2012 r. uczniowie klasy 2 b Technikum Hotelarskiego wraz z opiekunami Bogumiłą Szostak i Beatą Skibińską mieli okazję obejrzeć wystawę „TAJEMNICE NOWEJ RUDY – TAJEMNICE NASZEJ BIBLIOTEKI” w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa zorganizowaną w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie.

Na wystawie zaprezentowano Nową Rudę na starej pocztówce i historycznych zdjęciach oraz sprzęt na którym pracowano dawniej w placówce – maszyny do pisania, projektory, płyty analogowe, adaptery.

Przy okazji młodzież została zapoznana z zasadami korzystania z czytelni i wypożyczalni a także z gromadzonymi w nich zbiorami.

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW
W dniach 10 – 14 września w bibliotece szkolnej odbędzie się kiermasz podręczników.

Wszyscy zainteresowani sprzedażą  proszeni są o przyniesienie podpisanych i wycenionych podręczników do biblioteki szkolnej.

Biblioteka mieści się w budynku A8 ul. Obozowa

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSP
Piękny poranek przywitał ostatni dzień roku szkolnego 2011/2012. O godzinie 9 krótkim programem artystycznym rozpoczął się apel, na którym zgromadzili się członkowie społeczności naszej szkoły.
Prowadząca apel Dominika Byczkowska przywitała Dyrekcję ZSP, nauczycieli, rodziców oraz koleżanki i kolegów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na odebranie świadectw :)

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSP  Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSP  Uroczystość zakończenia roku szkolnego w ZSP

    Występujący w tej części programu Jasia Wilk, Sylwia Bagińska i Damian Smusz (wszyscy z klasy III cT) przedstawili różne typy uczniowskie, które spotkać można w szkole: marzycieli, kujonów, bohaterów, znudzonych :) Poniższy wiersz zakończył część artystyczną:
Czytaj całość...
Podsumowanie Licealiady
W ramach Licealiady 2011/2012 uczniowie ZSP w Nowej Rudzie osiągnęli następujące wyniki podczas Mistrzostw Powiatu Kłodzkiego
  • Biegi przełajowe : dziewczęta 6 miejsce, chłopcy 6 miejsce.
  • Piłka koszykowa : chłopcy 5 miejsce.
  • Pływanie : dziewczęta 3 miejsce, chłopcy 3 miejsce.
  • Halowa piłka nozna : dziewczęta 7 miejsce, chłopcy 9-13 miejsce.
  • Narciarstwo alpejskie : dziewczęta 4 miejsce, chłopcy 9 miejsce.
  • Piłka siatkowa:  dziewczęta 1 miejsce;  chłopcy 3 miejsce.
Czytaj całość...
Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej
W dniu 15 czerwca 2012 roku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZSP w Nowej Rudzie pożegnali swoje koleżanki i kolegów z klas ZSZ: II b o profilu sprzedawca, III a murarz i III c monter/ mechanik pojazdów zawodowych. W uroczystym apelu uczestniczyli: Dyrektor Szkoły mgr inż. Bogdan Kostecki, wice Dyrektor mgr Brygida Gąsior, Dyrektor Centrum Kształcenia Profesja mgr inż. Bogumił Ważny, wychowawcy klas: mgr Marzena Ludwin, mgr Grzegorz Pudełko, mgr Tadeusz Pajdzik, a także nauczyciele Wf, którzy wręczali pamiątkowe statuetki: mgr Przemysław Achrem i mgr Jacek Pomorski.

Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej  Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej  Uroczystość zakończenia nauki w ZSP klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne