panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 30 gości online

Statystyka

odwiedzających: 9539603

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Inauguracja roku szkolnego 2013/2014 w Noworudzkiej Szkole Technicznej
     2 września 2013 roku  to wielkie święto dla uczniów i pracowników dawnego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie. Od tej chwili nasza szkoła przyjęła nazwę Noworudzka Szkoła Techniczna, a w jej skład wejdą: Technikum Zawodowe i Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica. W tej wyjątkowej  uroczystości, podczas której nadano szkole nową nazwę oraz poświęcono sztandar, wzięli udział goście zaproszeni przez społeczność szkolną: starosta Powiatu Kłodzkiego pan Maciej Awiżeń, dyrektor biura poselskiego pani poseł Moniki Wielichowskiej pani Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk, były wieloletni dyrektor szkoły pan Bogumił Ważny, były dyrektor szkoły pan Paweł Marciniak oraz jego zastępcy; pani Krystyna Marcinkowska i pan Antoni Adamiak oraz przewodniczący Komitetu Rodzicielskiego pan Henryk Łuciów.

Inauguracja roku szkolnego 2013/2014 w Noworudzkiej Szkole Technicznej

Czytaj całość...
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013
Zakończenie roku szkolnego w naszej szkole było świętem szczególnym. Złożyło się na to kilka ważnych wydarzeń; otrzymanie przez uczniów świadectw promocyjnych, nagrodzenie wyróżniających się w nauce i innych dziedzinach, ale przede wszystkim podpisanie przez ZSP w Nowej Rudzie umowy patronackiej z Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie połączone z uroczystym wręczeniem świadectw maturalnych abiturientom.

Zakończenie roku 2012/2013  Zakończenie roku 2012/2013  Zakończenie roku 2012/2013

Umowa patronacka została podpisana przez Panią dyrektor mgr Brygidę Gąsior i Panią rektor profesor Zofię Wilimowską. Pani rektor towarzyszył wieloletni pracownik naszej szkoły, a obecnie nauczyciel akademicki Pan doktor Zbigniew Kulas.  Dzięki tej umowie uczniowie naszej szkoły będą mogli korzystać z pracowni akademickich, uczestniczyć w wykładach, a także rozwijać swoje zdolności i umiejętności. Jest to wielka szansa również dla abiturientów, którzy będą mieli możliwość na preferencyjnych warunkach studiować w WSZ w Nysie.

Czytaj całość...
MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM
     W dniu 20 czerwca 2013 roku na siłowni przy sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Wielokrotnym. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn OPEN, ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób.

Wyniki końcowe zawodów:
     I   miejsce  -   Patryk Warmiński
     II  miejsce  -   Natan Zbyryt
     III miejsce  -   Oskar Stryjski

 MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM   MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM   MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM
Czytaj całość...
Konkurs na logo szkoły!!!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie ogłasza konkurs na logo Noworudzkiej Szkoły  Technicznej im. Stanisława Staszica.

Nagrodą główną w konkursie jest:

10-dniowy wyjazd na Lazurowe Wybrzeże do Portu Grimaud.

Konkurs na logo

Termin składania prac konkursowych - 31 sierpnia 2013 r.

Sukcesy Dnia Przedsiębiorczości 2013
W naszej szkole jak co roku odbył się "Dzień przedsiębiorczości". Jest to program skierowany do uczniów szkół Ponadgimnazjalnych, organizowany za pośrednictwem Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Projekt ten sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Sukcesy Dnia Przedsiębiorczości 2013
Nasz sukces !
Aż 32% naszych uczniów wzięło udział w ,,Dniu Przedsiębiorczości”. Nasza szkoła zajęła 8 miejsce na terenie  Dolnego Śląska.

Czytaj całość...
Pożegnanie klasy III a ZSZ
    14 czerwca o godz.11 miało miejsce pożegnanie uczniów klasy III a ZSZ (murarz/mechanik pojazdów samochodowych). Na wstępie głos zabrała Dyrektor Szkoły Pani mgr Brygida Gąsior, która m.in. życzyła odchodzącym z naszej szkoły, aby nie poprzestawali na wykształceniu zawodowym, i kontynuowali naukę. Gościem uroczystości był mgr inż. Bogumił Ważny, dyrektor Centrum Kształcenia „Profesja”, który zachęcał do wybrania jednego z kierunków tej szkoły dla dorosłych. Obecny na Sali był także wicedyrektor Pan mgr Jerzy Kornata. Uroczystą otoczkę przygotował wychowawca klasy II a Z pan Jacek Pomorski.

Pożegnanie klasy III a ZSZ  Pożegnanie klasy III a ZSZ
 
Czytaj całość...
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
   W dniu 25 kwietnia 2013r. odbył się turniej o tytuł mistrza Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.
     Podczas sportowej rywalizacji nie brakowało wzlotów i upadków, po których zawodnicy zawsze się podnosili i przy tym dobrze bawili.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

     Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne