panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 28 gości online

Statystyka

odwiedzających: 9539408

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Kiermasz taniej książki
BIBLIOTEKA SZKOLNA
zaprasza na

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

w ofercie:
Literatura młodzieżowa, bajki, kolorowanki, opracowania lektur, poradniki, repetytoria dla maturzystów, poradniki i inne)

Zbieramy krew dla Cypriana i innych dzieci
14 listopada godz. 8.00 w naszej szkole odbędzie się zbiórka krwi.
Można oddać każdą grupę krwi. Oddając krew, można pomóc również innym Dzieciom.
       Osoby, które nie mają oznaczonej grupy krwi, również mogą wziąć udział w zbiórce. Ich krew zostanie pobrana i oznaczona.
    Krew jest niezbędna dla dzieci i dorosłych walczących z rakiem, dla pacjentów oczekujących na zabieg chirurgiczny, ofiar wypadków.

Zbieramy krew dla Cypriana i innych dzieci

Możesz zostać krwiodawcą jeśli:
Czytaj całość...
Nowoczesna lekcja historii w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Uroczyste obchody Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości to już tradycja w naszej szkole. W tym roku hasłem przewodnim akademii były słowa Antoniego Słonimskiego:” Ojczyzna moja wolna, wolna…” pochodzące z utworu „Czarna wiosna”. Obchody tego wielkiego święta narodowego, które większości młodych ludzi kojarzy się jedynie z dniem wolnym od zajęć, zostało przygotowane z ogromnym zaangażowaniem  przez uczniów klas trzecich.  Opiekę nad grupą sprawowała pani Jolanta Chuchla, pani Mirosława Kossak, pani Marta Augustynowska - Klincewicz. Młodzież przygotowała montaż słowno- muzyczny, dokonując własnej aranżacji pieśni patriotycznych i dopełniając całość bardzo ciekawą prezentacją multimedialną.

Nowoczesna lekcja historii w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Nowoczesna lekcja historii w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Nowoczesna lekcja historii w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Czytaj całość...
Wystawa w bibliotece szkolnej
95 rocznica ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

W 1918 roku, po 123 latach niewoli, ziściły się marzenia Polaków o bycie niepodległym. Polska wróciła na mapy Europy. Stało się to możliwe dzięki korzystnemu splotowi wydarzeń, które doprowadziły do upadku państw zaborczych oraz dzięki ogromnemu wysiłkowi narodu polskiego w dążeniu do odzyskania niepodległego państwa.

Wystawa w bibliotece  Wystawa w bibliotece  Wystawa w bibliotece
Czytaj całość...
Potrzeby młodzieży w moim mieście
31.10.2013 r. Samorząd Uczniowski NST w Nowej Rudzie skorzystał z zaproszenia Starosty Powiatu Kłodzkiego P. Macieja Awiżyna i wziął udział w konferencji ,,Potrzeby młodzieży w moim mieście”, realizowanej w ramach projektu,,Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego”.  Samorzą Uczniowski  pod opieką mgr B.Szostak, reprezentowali: Pamela Wojtkowiak (kl.3aTI), Alina i Małgorzata Dąbrowskie (kl 3bTH).

Potrzeby młodzieży w moim mieście  Potrzeby młodzieży w moim mieście  Potrzeby młodzieży w moim mieście
Czytaj całość...
Nowe możliwości dla hotelarzy w NST
W drugiej połowie października miało miejsce spotkanie z opiekunami praktyk na promie Polonia. Firma Unity Line jest polskim przewoźnikiem promowym ze Świnoujścia do Ystad. Dzięki współpracy z Noworudzką Szkołą Techniczną uczniowie klas hotelarskich będą mogli odbywać praktyki na promie. Dla uczniów będzie to nowe, ciekawe doświadczenie.

Nowe możliwości dla hotelarzy w NST
Źródło: www.unityline.pl

Czytaj całość...
Przygotowani na najwyższym poziomie.
Winiki egzaminów zawodowych

Wyniki tegorocznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe mówią same za siebie – Noworudzka Szkoła Techniczna to miejsce gdzie oprócz gruntownej wiedzy z przedmiotów ogólnokształcących, uczniowie uzyskują solidne przygotowanie do wykonywania wybranego zawodu.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne