panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

224 dni 16 godzin 6 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 17 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7193498

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Siatkówka chłopców. Nasi chłopcy są najlepsi!!!
Dnia 17 stycznia 2011 w Nowej Rudzie Słupcu odbyły się Mistrzostwa Miasta Nowej Rudy  Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce siatkowej chłopców. W zawodach brały udział dwie drużyny LO Nowa Ruda i ZSP Nowa Ruda .Nasi siatkarze  pokonali LO i  tym samym następnego dnia, reprezentowali nasza szkołę na  Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego  Szkół Ponadgimnazjalnych  w piłce siatkowej chłopców. Rozgrywki z udziałem czterech zespołów LO Kłodzko, LO Kudowa Zdrój, LO Bystrzyca Kłodzka oraz ZSP Nowa Ruda, odbyły się na hali sportowej w Nowej Rudzie Słupcu.

Siatkówka chłopców  Siatkówka chłopców

Czytaj całość...
Dzień Bezpiecznego Internetu w ZSP w Nowej Rudzie
     Dnia 9 lutego 2011 roku w auli  Zespołu Szkól  Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbyły się obchody Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) . Inicjatorem obchodów był nauczyciel informatyki -  mgr inż. Konrad Kałwak, który zaprosił do współpracy przedstawicieli Wydawnictwa Szkolnego PWN.  
     Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele lokalnych władz i policji oraz nauczyciele ze szkól podstawowych i gimnazjów z miasta i gminy Nowa Ruda. Konferencję  rozpoczął dyrektor  ZSP w Nowej Rudzie mgr inż. Bogdan Kostecki, który przywitał przybyłych gości i wprowadził w tematykę i cele spotkania.

Dzień Bezpiecznego Internetu w ZSP w Nowej Rudzie   Dzień Bezpiecznego Internetu w ZSP w Nowej Rudzie

Czytaj całość...
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
 W tegorocznym Szkolnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbył się 10.02.2010r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie triumfowali jak w roku ubiegłym Brodacki Sławomir i Patryk Ptaszkiewicz. Na trzecim miejscu uplasował się Brodacki Łukasz i to właśnie ta trójka będzie reprezentowała naszą szkołę w zawodach powiatowych w Bystrzycy Kłodzkiej.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego  Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
Czytaj całość...
PROJEKT EDUKACYJNY - GRA LIDERZY EUROPY
Gra Liderzy Europy to edukacyjny projekt społeczny Banku Zachodniego WBK . Jego głównym celem jest edukacja młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, a także rozpowszechnianie wiedzy z zakresu ekonomii i finansów oraz promocja przedsiębiorczości. Gra  została przygotowana przez pracowników Banku Zachodniego WBK – uczestników VI edycji Programu Rozwojowego BZ WBK „Liderzy Przyszłości”.

Gra Liderzy Europy

Czytaj całość...
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
Dnia 10.02.2010r. o godz. 900 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie przy ul. Stara Droga 4 odbędą się Turniej Tenisa Stołowego. Zawody stanową wewnątrzszkolne kwalifikacje i wyłonią trzyosobową reprezentację (miejsca od 1 do 3) do reprezentowania szkoły w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego.

Zgłoszenia reprezentacji klas (max. 2 uczniów z jednej klasy) będą przyjmowane do dnia 9.02.2010r. w sali A2-5 u p. Daniela Jabłońskiego.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach.

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej dziewcząt
Dnia 26 stycznia 2011 roku na Hali KCKSiR w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce halowej dziewcząt. Organizatorem  był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Kłodzku. W zawodach brało udział 7 drużyn z powiatu: ZSP Kłodzko, ZSP Bystrzyca, LO Bystrzyca, ZSA Bożków, LO Kudowa Zdrój, LO Kłodzko i ZSP Nowa Ruda.
Zespoły zagrały w dwóch grupach .Po zaciętej walce nasze dziewczyny nie wyszły z grupy i w końcowym efekcie zajęły wysokie piąte miejsce w turnieju.
Dziewczynom gratulujemy pięknej gry!


Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej dziewcząt  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej dziewcząt


Czytaj całość...
Siatkówka dziewcząt
Dnia 14.01.2011roku na hali sportowej w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się Mistrzostwa Miasta Nowa Ruda Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyły 2 drużyny: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Liceum Ogólnokształcące. Nasze dziewczyny wytrwale walczyły z przeciwnikiem, lecz zawodniczki z LO  były lepsze. Następnym razem się uda !!!

Wspaniałą grą wykazały się Patrycja Pieniążek , Monika Grzesik  i Anna Wróbel.

Siatkówka dziewcząt  Siatkówka dziewcząt


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne